O mnie

FullStack Developer

Od 18 lat „żyję internetem” – pamiętam erę IE 5 🙂 .  Ostatnie 8 lata ukierunkowałam głównie na backend Magento, jednak dzięki temu, że w koło mnie wszelkiej maści technologie przeplatają się, doświadczam czasami bezpośrednio, czasami pośrednio ich obecności.

Dziś bardziej reprezentuję grupę backend developerów, jednak wciąż, w miarę wolnego czasu lub ciekawych zadań w projekcie, staram się rozszerzać wiedzę frontendową. Powstało jednak tyle różnych narzędzi, bibliotek i rozwiązań, że tak na prawdę nie wiadomo za co się chwycić.

I to jest piękne!

Doświadczenie

Przez pomad 18 lat uruchomiłam wiele stron na wordpresie, joomli, prestashop (1.3.x-1.6.x), xt-commerce, drupalu oraz magento. To czas, którego nie da się opisać kilkoma zdaniami.
Więcej o moim doświadczeniu znaleźć można na LinkedIn.

Za swoją najmocniejszą stronę uważam umiejętność łączenia technologii i biznesu.  Ponadto należę do grupy certyfikowanych developerów Magento. Zdobyłam takie odznaki jak:

  • Magento Developer Plus
  • Adobe Certified Professional – Adobe Commerce Developer
  • Adobe Certified Expert – Adobe Commerce Developer

Zainteresowania

Przede wszystkim web-development ale i budowanie relacji. Lubię pracować z ludźmi i odpowiadać na ich potrzeby.  Wynajdywać rozwiązania problemu i „firmować” technologię bardziej przystępnie.  Jestem przede wszystkim developerem ale staram się nie tylko w Wigilię „mówić ludzkim głosem”.

Prywatnie kocham kino. Jeśli już mam wolny czas, uwielbiam spędzać go oglądając dobre filmy s-f lub wojenne. Ze stresem walczę na świeżym powietrzu spacerując po górach albo biegając. Nie boję się żadnych wyzwań i wystartowałam nawet w kilku biegach przeszkodowych 🙂 Kiedyś zdobędę trifecte w Spartan Race!